тяαвzση ƒσяυм
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
тяαвzση ƒσяυм

Trabzondan Dünya'ya Yayılan Paylaşım Platformu... Türkiyenin Yeni Sohbet Sitesi... www.tutkuda.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ulead VideoStudio Video Edit Programı Eğitim Seti Türkçe Sesli

YazarMesaj
Admin
_Admin_
_Admin_
Admin

Erkek

Ulead VideoStudio Video Edit Programı Eğitim Seti Türkçe Sesli Empty
MesajKonu: Ulead VideoStudio Video Edit Programı Eğitim Seti Türkçe Sesli   Ulead VideoStudio Video Edit Programı Eğitim Seti Türkçe Sesli EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 3:13 am

Ulead VideoStudio Video Edit Programı Eğitim Seti Türkçe Sesli (Anlatımlar Ulead Video Studio v9 a göredir.)

Resimlerinizden efektli ve müzikli VCD yapmak. Videolarınızı kırpmak birleştirmek yazı eklemek için eşsiz bir program. Ayrıca videolarınızı istediğiniz format da kısa sürede çevirebilirsiniz. Ayrıca videolardan sesi süzerek mp3 formatında ses kaydı yapabilirsiniz.

Bu yazılımla videolarınıza her şeyi yapabilirsiniz. Videolarınızı olduğundan daha fazla değiştirebilir onları kesebilir birleştirebilirsiniz. Filmlerinize Jenerikler hazırlayabilir, birbirinden güzel yazı efektleri, görsel efekt, geçiş efektleri atabilir, onları hazırladığınız zaman internette yayınlama, DVD+RW - CD+RW’lere yazdırma fırsatı da bulabilirsiniz.

İÇERİK
1- Kullanıcı Arayüzü
2- Capture
3- Edit
4- Effect
5- Overlay
6- Title
7- Audio
8- Share
9- File
10- Edit
11- Clip
12- Tools
13- Ayar Paneli
14- Kontrol Paneli
15- Proje Zaman Cizelgesi-1
16- Proje Zaman Cizelgesi-2
17- Kütüphane – Library
18- Tercihlerin Ayarlanması
19- Proje özelliklerinin Ayarlanması
20- Kliplerin Eklenmesi
21- önizleme
22- ileri - Geri Alma
23- Klavuz Çizgileri
24- Projenin Kaydedilmesi

Programın 11. sürümü sitede mevcut. Anlatım 9. sürüme göre olmasına karşın 11. sürümü kullanmak isteyene de faydalı olacaktır.

http://rapidshare.com/files/101737396/Ulead_VideoStudio_Video_Edit_Program__E_itim_Seti_Tuerk_e_Sesli.rar

Ulead VideoStudio Video Edit Programı Eğitim Seti Türkçe Sesli Anlqc6
https://trabzon.forum-canada.com

Ulead VideoStudio Video Edit Programı Eğitim Seti Türkçe Sesli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-